تهیه و تنظیم طرح عملیاتی وب سایت

 

طراحی وب داسپینا | daspina.ir

 وب سایت های اختصاصی – سفارشی ،  برای شروع نیاز به طرح عملیاتی دارند که هم مسیر انجام پروژه مشخص باشد و هم تمامی نیازها و امکانات پروژه مطابق با درخواست‎های مشتری به قرار داد پیوست شود تا در حد امکان از سوء تفاهمات و خلل در انجام پروژه کاسته شود.

روند شروع تا پایان پروژه

طرح عملیاتی وب سایت قابل سفارش به صورت مجزا نیست و این محصول فقط پیش نیاز وب سایت های اختصاصی و سفارشی است.

1. جلسه بررسی طرح کسب و کار

طی یک جلسۀ مشاورۀ حضوری موارد زیر شفاف سازی خواهد شد، موارد مطرح شده در تهیۀ طرح عملیاتی بسیار مهم هستند و باید کاملاً مشخص و شفاف باشند. این موارد به صورت مستقیم با طرح کسب و کار ( بیزینس پلن ) در ارتباط است. هدف از راه اندازی وب سایت، نحوۀ درآمد و سود دهی وب سایت، میزان گستردگی و حجم امکانات سایت، میزان گستردگی و حجم امکانات پنل کاربران، اسامی سایت های رقیب و مشابه که عملکرد مناسبی دارند، و …

2. تهیه و تنظیم نسخه اول طرح عملیاتی

بعد از مشخص شدن کامل موارد مطرح شده در جلسه تهیه و تنظیم نسخۀ اول طرح عملیاتی آغاز می شود. مدت زمان تهیۀ نسخۀ اول متناسب با حجم پروژه شما می باشد و قبل از شروع به کار، مشخص و به شما اعلام خواهد شد.

3. رفع ابهامات طرح عملیاتی

در تهیه نسخۀ اول همیشه ابهاماتی وجود دارد که به صورت مورد به مورد انتهای آن سئوال شده است. طی جلسه ای این ابهامات مرتفع می شود.

4. تهیه و تنظیم نسخه نهایی طرح

بعد از رفع معایب و ابهامات طرح، طرح نهایی همراه با سایت مپ و ماژول مپ، مدت زمان اجرای طرح و هزینه اجرای طرح بر اساس موارد نوشته شده در طرح ارسال خواهد‎شد.

۳۰ میلیون کاربران آنلاین همچنان منتظر شما هستند !!!

نحوه پشتیبانی

  • پشتیبانی وب سایت بر بستر  پشتیبانی نقره ای ارائه می گردد.
  • نحوه پاسخگویی به صورت گفتگوی آنلاین، تلفنی، تیکت یا ارسال ایمیل می باشد.
  • میانگین مدت زمان بررسی تیکت ها و ایمیل ها ۳ ساعت می باشد.
  • ساعات پاسخگویی در ایام هفته ۹ الی ۱۷ می باشد.

نمونه کارهای مشابه

برای شروع درخواست مشاوره دهید